אבן עם חיה

מתנה קטנה ומושלמת עבורכם או עבור יקיריכם. במקום לכתוב ברכה על פיסת נייר שבסופו של דבר מוצאת את עצמה בפח, ברכה על חלוק נחל תישמר לנצח וכך גם הזיכרון.

כל אחד אוהב לקבל מתנת תשומת לב וזו בדיוק הכוונה. משפט עם ציור מתוק וחמוד שמעלה ישר חיוך על הפנים, אנרגיית האבן הטבעית, המרקם החלק שלה והכוונה , השילוב המנצח.

חלוק הנחל יכול לשמש כמתנה בפני עצמה, כתוספת למתנה יותר גדולה כברכה, לקישוט והעצמה על שולחן במשרד או בחדר שינה, עסק או בכל מקום בו תרצו לקבל את כוח המילה/משפט העצמה. בגלל גודלה הנוח של האבן ניתן גם להניח אותה בתיק להרים אותה מידי פעם ולחוש אותה ואת כוח המילה שעליה והמשיך בחיים.

האבן יכולה גם לשמש כמשקולת לניירות. וכאבן זיכרון לאהובים שאינם כבר בין החיים. להנחה על מצבה.

האבן יכולה גם לשמש למשחקי גיבוש וחברה. יכולה ליצור אינטראקציה בין המשתתפים לערב/יום בלתי נשכח.

כמו כן זו אבן הודיה מושלמת למורים, גננות, צוות חינוכי, צוות מקצועי בכל תחום, לחברות וגם לאנשים פרטיים.

גודל האבנים הוא כ 4X5 ס"מ

צבעי חלוקי הנחל הטבעיים נעים בין גווני בז', חום, אפור ואפור כהה. מרקם האבן הוא חלק וצורתן אובליות/עגולות או בין לבין. לעיטים קרובות ישנם קימורים קטנים וטבעיים באבן. כל האבנים שמגיעות אליי הן טבעיות. אינני חורטת על האבנים והבחירה של האבנים נעשית רק כשיש לי חיבור אנרגטי אליהן. האבן מטבעה מגיעה מבטן האדמה ומכילה המון אנרגיה, היסטוריה ומינרלים ולכן חשוב לי לשמר את האנרגיה הזו ולהעביר אותה הלאה.

* את האבנים אני קונה ואינני אוספת אותן משמורות טבע ונחלים.

הציור על האבן נעשה בצבעים אקריליים איכותיים לעתים הציור נעשה במכחול ולעתים בטושים אקריליים להשגת הדיוק והדקויות. כל אבן מצופה בכמה שכבות של לכה מבריקה לשימור האבן ולהענקת ברק.

כיוון שהאבן מצופה בכמה שכבות של לכה היא עמידה בפני רטיבות. עמידה ממושכת בשמש היוקדת יכולה לגרום לצבעים מעט לדהות. ואז יהיה צורך בחידוש הצבע.

ניתן לנקות את האבנים במטלית לחה להסרת האבק ועוד.

כל אבן חתומה על ידי ונארזת בשקית אורגנזה/צלופן על פי בחירתכם.

תהליך ההזמנה ועוד:
1. יש לכתוב לי באתר או בווטסאפ 
(058-6633432) את מה שברצונכם שאכין. איזה ציור ואיזה משפט (המשפט צריך להיות קצר) תרצו על האבן/אבנים כמובן שיש לזכור את גודל האבן.
2. כמות האבנים שתרצו (מעל 10 אבנים ישנה הנחה, דברו איתי)
3. תאריך יעד בו תרצו לקבל את האבן/אבנים.
4. המחיר המצוין בפריט זה הוא לאבן אחת בלבד!
5. ניתן לבקש גם משלוח לחו"ל - דברו איתי.
אם יש לכם שאלות נוספות או בקשת מיוחדות אשמח לענות ולסייע.

הנייד שלי:058-6633432

מייל: [email protected]

תודה שאתם תומכים בעסק הקטן שלי (: