אבני מזל בציורים ילדותיים ומתוקים לבנים ובנות

אבני מזל לפי תאריך ובהתאמה אישית

אבני מזלות לבנים ולבנות

25.00

אבני מזל בציורים ילדותיים ומתוקים לבנים ובנות ,אבני מזל לפי תאריך ובהתאמה אישית.

מתנה קטנה ומושלמת עבורכם או עבור יקיריכם. הכי כיף לקבל את אבן המזל שלנו. יום ההולדת שלנו. בציור מתוק והיתולי שיכול להבנות סביב דמותכם או סביב הדמות שתקבל את האבן.

כל אחד אוהב לקבל מתנת תשומת לב וזו בדיוק הכוונה. אבן מזל עם התאריך המדויק בו נולדתם עם ציור מתוק וחמוד שמעלה ישר חיוך על הפנים, אנרגיית האבן הטבעית, המרקם החלק שלה והכוונה , השילוב המנצח.

חלוק הנחל יכול לשמש כמתנה בפני עצמה, כתוספת למתנה יותר גדולה כברכה, לקישוט על שולחן במשרד או בחדר שינה,  או בכל מקום בו תרצו לקבל את כוח המזל שלכם. בגלל גודלה הנוח של האבן ניתן גם להניח אותה בתיק להרים אותה מידי פעם ולחוש אותה לחייך ולהמשיך בחיים.

האבן יכולה גם לשמש כמשקולת לניירות. וכאבן זיכרון לאהובים שאינם כבר בין החיים. להנחה על מצבה.

האבן יכולה גם לשמש למשחקי גיבוש וחברה. יכולה ליצור אינטראקציה בין המשתתפים לערב/יום בלתי נשכח.

גודל האבנים הוא כ 4X5 ס"מ

צבעי חלוקי הנחל הטבעיים נעים בין גווני בז', חום, אפור ואפור כהה. מרקם האבן הוא חלק וצורתן אובליות/עגולות או בין לבין. לעיטים קרובות ישנם קימורים קטנים וטבעיים באבן. כל האבנים שמגיעות אליי הן טבעיות. אינני חורטת על האבנים והבחירה של האבנים נעשית רק כשיש לי חיבור אנרגטי אליהן. האבן מטבעה מגיעה מבטן האדמה ומכילה המון אנרגיה, היסטוריה ומינרלים ולכן חשוב לי לשמר את האנרגיה הזו ולהעביר אותה הלאה.

* את האבנים אני קונה ואינני אוספת אותן משמורות טבע ונחלים.

הציור על האבן נעשה בצבעים אקריליים איכותיים לעתים הציור נעשה במכחול ולעתים בטושים אקריליים להשגת הדיוק והדקויות. כל אבן מצופה בכמה שכבות של לכה מבריקה לשימור האבן ולהענקת ברק.

כיוון שהאבן מצופה בכמה שכבות של לכה היא עמידה בפני רטיבות. עמידה ממושכת בשמש היוקדת יכולה לגרום לצבעים מעט לדהות. ואז יהיה צורך בחידוש הצבע.

ניתן לנקות את האבנים במטלית לחה להסרת האבק ועוד.

כל אבן חתומה על ידי ונארזת בשקית אורגנזה/צלופן על פי בחירתכם.

תהליך ההזמנה ועוד:

1. יש לכתוב לי באתר או בווטסאפ (054-6689520) את המזל שלכם ואת התאריך המדוייק, המין שלכם ולשלוח לי תמונה שלכם והשאר עליי.

2. כמות האבנים שתרצו (מעל 10 אבנים ישנה הנחה, דברו איתי)

3. תאריך יעד בו תרצו לקבל את האבן/אבנים.

4. המחיר המצוין בפריט זה הוא לאבן אחת בלבד!

5. ניתן לבקש גם משלוח לחו"ל - דברו איתי.

אם יש לכם שאלות נוספות או בקשת מיוחדות אשמח לענות ולסייע.

הנייד שלי:054-6689520

מייל: [email protected]

תודה שאתם תומכים בעסק הקטן שלי (: